uzman
GÜZELLİK BAKIM VE GÜNCEL MAGAZİN

Zahide İle Yetiş Hayata İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü

zahide ile yetiş hayata

 

Zahide İle Yetiş Hayata İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma; Uskumru, palamut, kefal’in üstündeki sırtındaki siyah etini yiyin, haftada 3 defa tüketin.

Zahide İle Yetiş Hayata İbrahim Saraçoğlu Kilo Verme; Biberiye çayını günde 3 defa birer bardak içerseniz ve günde iki defa birer bardak içerseniz kilo verirsiniz.

Zahide İle Yetiş Hayata İbrahim Saraçoğlu Polikistik Over; Soğan kürü kaynamış bir bardak suya beyaz soğanı dörde bölüp atın, 5 dk kaynatın ılık olarak günde iki defa kahvaltıdan sonra öğleden sonra için. Bu kür kışın gribe de iyi gelir. Bu kür 15 gün 6 ayda bir yapılacak.

Zahide İle Yetiş Hayata İbrahim Saraçoğlu Öksürük İçin; Sabah- akşam birer tatlı kaşığı keçi boynuzu pekmezi tüketin. Gül hatmi çiceğini kaynak suyun içine atıp, öğleden önce ve sonra için.

Zahide İle Yetiş Hayata İbrahim Saraçoğlu Karaciğer Yağlanması Kürü ; 16-17 sararmamış maydanoz blender dan geçirin,bir limon sıkın bir bardak suya koyup 15 gün boyunca için. Bu kürü uyguladığınızda 10-15 dk bir şey yemeyin.

Zahide İle Yetiş Hayata İbrahim Saraçoğlu Astım Kürü; Keçi boynuzu pekmezi içilmesi gerektiğini söyledi.

Zahide İle Yetiş Hayata İbrahim Saraçoğlu Anne Sütünü arttırmak İçin; Taze üzüm, Dere otu yiyin. Kuru inciri kaynatıp, suyunu için.

Zahide İle Yetiş Hayata İbrahim Saraçoğlu Panik Atak;  Sabahları 150 gr ıspanağı 1,5 -2 bardak suda maydanoz ekleyip kaynatıp için, akşamları ıspanakla tere aynı şekilde kaynatıp için.

Zahide İle Yetiş Hayata İbrahim Saraçoğlu İştah Açmak İçin; Taze siyah üzümün suyunu çıkarın için.

Zahide İle Yetiş Hayata İbrahim Saraçoğlu Sperm Sayısını Arttırmak İçin; Keçi Boynuzunu kaynatıp suyunu veya keçi boynuzu pekmezini için ve E vitamini kullanın.

İbrahim Saraçoğlu Şeker Hastalığı; Lahanaların en dış yapraklarının iki tanesini 2 bardak suda 15 dk ağzı kapalı kaynatın. Bu suyu üçe bölüp, sabah öğle akşam için.  Veya Çörek otunu 3 tatlı kaşığı kadar yoğurtla tüketin.

Zahide İle Yetiş Hayata İbrahim Saraçoğlu Guatr; Dere otu tüketin.

13.12.2013 Zahide İle Yetiş Hayata İbrahim Saraçoğlu İzle

Benzer Haberler

Bir önceki yazımız olan İkbal Gürpınar'ın Güzelliğinin Sırrı Secret Age başlıklı makalemizde İkbal Gürpınar Kremi, İkbal Gürpınar Kremi Kullananlar ve İkbal Gürpınar Kremin Faydası hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir