uzman
GÜZELLİK BAKIM VE GÜNCEL MAGAZİN

Yok Böyle Dans’ta Kim Birinci Oldu

Yok Böyle Dans’ın final gecesinde yine yer yerinden oynadı. Kenan Doğulu’nun çok özel şarkılarıyla sahne aldığı final gecesinde şampiyonda belli oldu. Yok Böyle Dans’ın 2. sezonunda da bir bayan yarışmacı ipi göğüsledi. Özge Ulusoy final gecesinde aldığı jüri puanu ve sms ler ile Yok Böyle Dans’ı şampiyon olarak bitirdi…
Gecenin ikincisi ise Alp Kırşan oldu. Yok Böyle Dans’ın finalinde aldığı oylar ve sms ler sonucunda Alp Kırşan ikinci sezonu 2. bitirmeyi başardı…

Yok Böyle Dans final gecesinde Almeda gelen sms ler sonucunda 3. oldu. Aldığı jüri puanının ardından gelen sms ler ile Almeda Yok Böyle Dans’ın 2. sezonunu 3. tamamladı.

Özge Ulusoy kimdir?
28 Ekim 1982 Ankara doğumlu olan Özge Ulusoy, Miss Turkey 2003 (Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması) ikincisi oldu. Ulusoy, ünlü modacılar ve kritizistler gibi otoritelerce Türkiye’nin en başarılı mankenleri ve sayılı Top Modelleri arasında gösterilmektedir. Dünya çapında oldukça önemli bir tasarımcıdır ve moda evlerinin defilelerinde yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Arda Turan'la Sinem Kobal Evleniyor Mu? başlıklı makalemizde Arda Turan Sinem Kobal Evlilik, Arda Turan Sinem Kobal Haberleri ve Arda Turan Sinem Kobal İlişkisinde Son Durum hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir