uzman
GÜZELLİK BAKIM VE GÜNCEL MAGAZİN

Pronwer Tüy Dökücü Krem Ne Kadar Etkili ?

pronwer tüy dökücü krem 150x97 Pronwer Tüy Dökücü Krem Ne Kadar Etkili ?

pronwer tüy dökücü krem

Tüy dökücü kremler çoğu insanın  istenmeyen tüylerinden kısa zamanda kurtulmasını  sağlıyor. Bu sıralar TV de ve internette sıkça reklamı dönen  bir üründe Pronwer tüy dökücü krem… Tüy sorunu olan kişilerin ilgisini çekmekte. İçerisinde bulunan alovera ve E vitamini ile cildin tahriş olmadığı ve 4 dk da istenmeyen tüylerin köklerini öldürüp yok ettiği söyleniyor. Bu ürün internette çoğu sitede satışı sunulmaktadır. İnşallah işe yarar ve istenmeyen tüyleriniz den 4 dk da kurtulursunuz.

Pronwer Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Uygulanacak bölgeyi su ile hafifçe nemlendiriliniz. Pronwer tüy dökücü kremi cildinizin üzerine tüylerinizi tamamen kapatacak ve tüy diplerinin tamamına ulaşacak şekilde sürünüz. 4-5 dakika kadar bekledikten sonra spatulanın ucu ile küçük bir bölgeyi temizleyerek tüylerin alınıp alınmadığını kontrol ediniz. Tüyler kolaylıkla alınmıyorsa bir kaç dakika daha bekleyin (10 dakikayı geçirmeyiniz). Tüyler alınıyorsa spatula ile kremin tamamını ciltten temizleyiniz. Sonra da cildinizi ılık su ile iyice yıkayınız.
Cildinizi kaşımayınız. Bölgeyi 2 saat kadar alkol, kolonya ve deodorantla temas ettirmeyiniz.

Pronwer Tüy Dökücü Krem Fiyatı

İnternetten satış fiyati; 50 ml 4-6 TL arası değişmektedir.

Hamilelikte Tüy Dökücü Krem Kullanılabilir Mi?

Bir önceki yazımız olan Hamam Otu (Zırnık) Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde Hamam Otu Nerede Satılır, Hamam Otu Tüyleri Yok Edermi ve Hamam Otu Zehirlermi hakkında bilgiler verilmektedir.


Pronwer Tüy Dökücü Krem Ne Kadar Etkili ? için 5 cevap

  • tv deki reklama inanıp biz de diğer kandırılan müşteriler arasına katıldık…tv de ki ile hiçbir alakası olmayan bu ürüne her ne kadar 50 tl versem de çok önemli değil…bu kadar rezil bir ürün ile karşılasacağım hiç aklıma gelmezdi…jilet bunun yanında muhteşem bir yöntem…kokusu zaten berbat…insanların duygularıyla oynamayın malınızın kalitesi ne ise onu anlatın…kalitesiz olduğu mutlaka belirtin yaptığınız hiç hoş değil…bence başkalarını kandırmaktan vazgeçin….

  • televizyondaki reklamına inanıp sipariş verdim,aptallığıma doymıyım…20 Lr kargo ücretiymiş, güya krem bedavaymış..sonuç ise jiletten hiçbir farkı yok….

  • kullanan arkadaşlar varmı acaba memnunmusunuz bu üründen eger memnunu kaldıysanız lütfen sizden ricam bana yorum yapabirmisiniz bayanlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>