uzman
GÜZELLİK BAKIM VE GÜNCEL MAGAZİN

İstanbul Üniversitesi Bahar Şenlikleri Konserleri İptal Mi Edildi?

hande yener

hande yener

Konserlerle ilgilenen yapımcı Polat Yağcı Twetter de yaptığı açıklamada;  “İstanbul Üniversitesi Bahar Şenlikleri konserleri bu akşamdan itibaren hepsi iptal oldu, üniversite yönetimi sanatçıların ücretlerini ödemediği için ve sözleşme gereği hiçbir sorumluklarını yerine getirmediklerinden dolay bu akşamki Hande Yener konseri dahil olmak üzere hepsi iptal oldu” mesajıyla duyurdu.

Hande Yener ise Twetter de yaptığı açıklamada; “Maalesef çok üzgünüm! 13 yıllık kariyerimde ilk kez böyle bir sorun yaşıyorum. Bu konseri gerçekleştirmek için, sabahtan beri çok çaba gösterildi. Ancak İstanbul Üniversitesi, beni sevenlerime mahcup etti.. Üzgün bir şekilde bu konseri gerçekleştiremeyeceğimizi duyuruyorum”

Bir önceki yazımız olan İstanbul Üniversitesi Bahar Şenlikleri Konser Takvimi başlıklı makalemizde İstanbul Üniversitesi Bahar Şenlikleri 2013, İstanbul Üniversitesi Bahar Şenlikleri Grup Seksendört Konseri Ne Zaman ve İstanbul Üniversitesi Bahar Şenlikleri Konserler hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir