uzman
GÜZELLİK BAKIM VE GÜNCEL MAGAZİN

İkbal Gürpınar’ın Güzelliğinin Sırrı Secret Age

Secret-Age-Kas-Kirpik-Bakim-Seru_18437_51Secret Age Yorumlar

Hemen hemen her gün yayınlanan secret age reklamları o kadar çok dikkatimi çekti ki, özellikle cildinin güzelliği ile tanınan İkbal Gürpınar’ın ürünü önermesi gerçekten de ürünü almalıyım hissi uyandırıyor. İkbal hanımın cildi yıllardan beri güzel maşallah. Ürünü kullanmadım ama ablam denedi ilk etapta faydasını gördüğünü belirtti. Düzensiz kullandığından olacak belki de biz gözle görülür etki görmedik. Ama görenler var mutlaka. Ürünü kullanıp denemek gerekiyor. Deneyenler var ise yorum bırakabilirler.

İkbal Gürpınar’ın 4 yıldır kullanıp ve herkese önerdiği Secret  Age mucizevi etkisi ile her geçen gün ilgi görüyor. İkbal Gürpınar Secret Age nemlendirici kremi cildimizi suyla nemlendirdik den sonra kullanılmasının daha etkili olduğunu söylüyor.

Nebahat Çehre’de güzelliğini Secret Age’ye borçlu olduğunu belirtti.

ANTİ AGİNG KREM

Secret Age Anti-aging Krem içeriğindeki etken maddeler sayesinde yüz ve boyun bölgesine uygulandığında cildin doğal kolajen üretimini artırarak yaşlanmayı ve kırışıkların oluşmasını önler, cilt direncini en üst seviyeye getirir. Ana etken madde olan zeytin yaprağının ekstraktı olan oleuropein maddesi mucizevî bir şekilde yeni ve genç hücrelerin oluşmasını sağlar. Yine içindeki şeftali çekirdeği ve kayısı çekirdeği yağı cildinize ipeksi bir özellik kazandırır. Cilde genç ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Aynı zamanda nemlendirme özelliğine sahip olan formülüyle cildinizin doğal nem dengesinin korur.

KIRIŞIKLIK GİDERİCİ KREM

Yeni jenerasyon kırışıklık giderici ürün devrini başlatan Secret Age krem; Botolunium Toxin içermeyen, bitkisel ürünlerde devrim niteliğindehücre yenileme ve kırışıklık gidermeye yardımcıdır.

Ülkemizde üretilen aktif maddeleri % 100 bitkisel ürünlerden biri olup içerisinde alkol türü kimyevi madde içermez.

Secret Age Göz Altı  Kremi

İçerisindeki etken maddeler  ve özel formülüyle giderilmesi güç olan gözaltı morluk,kırışıklık, ve torbalar çok hızlı bir şekilde azalır.Göz çukurlarındaki kılcal damarların  kan sızdırması ve bu kanın oksijene Maruz kalarak   göz çevresindeki hassas bölgenin renk değiştirmesi sonucu oluşan , yüzü yorgun ve yaşlı gösteren oluşumları yok eder.

 

SECRET AGE OLEUROPEİN EKSTRAKTI KATKILI KREMDİR

EKSTRAKT NEDİR ?

Kurutulmuş bitkilerden, özel ekstraksiyon yöntemleri kullanılarak, ayrıştırma (osmoz) işlemlerinin gerçekleştirilmesi sonucunda elde edilen, ilaç hammaddesi olarak da kulla nılan bitki özlerine (etken maddelere) “EKSTRAKT” denir.       Zeytin yaprağı özü(ekstraktı), zeytin ağacı yapraklarından, fiziksel ve kimyasal metodlarla elde edilir. Bu öz, yeşil toz görünümlü yaprak özüdür. Bu öz, tüm bileşikleri, saf olarak kapsamakla beraber; 250 mikrogram A vitamini, 40 mikrogram selenyum, 250 miligram C vitamini, 20 mg askorbil-palmitat içermektedir. Zeytin yaprağı özü, zeytin yaprağının bileşenlerini, konsantre olarak ihtiva etmektedir. Yani, 1 gr yaprakta, yaklaşık % 5 oleuropein bulunurken; 1 gr zeytin yaprağı ekstraktında bu oran, % 20’lere kadar çıkmaktadır. % 6-15 oranında oleuropein içeren kuru zeytin yaprağı özü, ticari olarak satılmaktadır. Zeytin yaprağı ile ilgili çalışmalar devam etmekle beraber; yaprak özünün ve yağının,  ciltte krem olarak kullanılmasın birçok cilt hastalığına iyi gelmektedir.

OLEUROPEİN NEDİR VE ZEYTİN YAPRAĞINDAKİ OLEURPEİN’İN ÖZELLİKLERİ NEDİR. ?

Akdeniz efsanelerinde adı Ölmez Ağaç ya da Hayat Ağacı olarak geçen zeytin ağacı, antik çağlardan beri insan hayatının içinde olmuş, kimi zaman meyvesiyle kimi zaman yağıyla kimi zaman da yaprağıyla insanlara sağlık, gıda ve güzellik sunmuştur.
Zeytin ağaçları, dünyadaki en dayanıklı ağaçlardandır. Uzun süreli yaşamlarını büyük ölçüde, kendilerine hastalık ve zararlılara karşı direnç kazandıran “oleuropein” adlı bir madde üretmelerine borçludurlar.
Ana bileşiği Oleuropein maddesi olan zeytin ağacı yaprağı, Sümerler’den Grekler’e kadar birçok Akdeniz kültüründe özellikle cilt sorunlarının tedavisinde kullanılmıştır.

Zeytin yaprağında, 60-90 mg/gr oranında, oleuropein bileşiği bulunmaktadır. En aktif antioksidanlar, fenolik ve polifenolik bileşiklerdir. Oleuropein, başlıca polifenolik antioksidanlardan biridir ve yaprağın en etken fenolik bileşiğidir. Bu bileşik aynı zamanda terapötik (tedavi edici) etkiye sahiptir. Oleuropeinin içeriğindeki; elonoik asidin, antibakteriyel, antifungal ve antiviral özellikleri, laboratuvar koşullarında kanıtlanmıştır.
Zeytin ağacının tamamında bulunan ve acı-buruk bir tadı olan oleuropein, zeytinin işlenmesi sırasında uzaklaştırılır. Oleuropeinin içeriğinde bulunan elenolik asit ve oleuropein türevi olan kalsiyum elenolat, çok çeşitli mikroorganizma gruplarını uzak tutma özelliğine sahiptir. Zeytin yapraklarında da bulunan oleuropein maddesi ve hidrolizleri(molekülün su ile ayrışımı), antibiyotiklere direnç kazanmış mikroorganizmalar üzerinde, etkili ve çok değerli bir bileşendir.

Yaprakta, çeşitli flavonoidler bulunmaktadır. Fenolik ve flavonait bileşikler, vücudun bağışıklık sistemini güçlendirip; krem karışımlarının içinde kullanılmasının cildimizi gençleştirdiği bilinmektedir.
Bilindiği gibi zeytin ağacı yıllarca susuz geçen mevsimler hatta yıllar olmasına rağmen yaşamına tüm olumsuzluklara rağmen ömrünü uzun  devam ettirebilen bir bitikidir.
Zeytine uzun ömrünü verdiği söylenen, oleuropein maddesi, Avrupa’da, gençleştirici kremlerden, haplara ve sütlerin özelliklerini artırmaya yönelik olmak üzere, çok geniş alanla deriyi besler-Korur.

Zeytinden çıkarılan olerupein katkı olarak kullanıldığı kremimiz, derideki çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü ortadan kaldırır. Hücre yenileyici özelliği sayesinde de cilt yaşlanmalarına karşı koruyucu, canlandırıcı, etkiye sahiptir.
Cildin nemli kalma yeteneğini arttırır. Cildi sıkılaştırır ve esnekliğini arttırır ve selülit giderici etkileri vardır. Cildi, Güneş ışınları ve çeşitli dış faktörlere karşı koruyucudur..
Zeytin ağaçları, dünyadaki en dayanıklı ağaçlardandır. Uzun süreli yaşamlarını büyük ölçüde, kendilerine hastalık ve zararlılara karşı direnç kazandıran “oleuropein” adlı bir madde üretmelerine borçludurlar.

Zeytin yaprağı, asırlardır halk ilaçlarında kullanılmaktadır. Örneğin; 1800’lü yıllarda malarya(sıtma) salgınına karşı kullanıldığı bilinmektedir. Amerikan Kanser Araştırma Enstitüsü, zeytin yaprağının, 21. yüzyılın en önemli doğal antimikrobiyal, antiviral bir etkiye sahip çok önemli bir bitki olduğunu belirtmiştir. Bu konuda 69 kitap, 1800’den fazla makale, dergi ve çeşitli yayınlar yapılmıştır.

Yapılan araştırmalara göre zeytin yaprağı, 101 madde içerir. İçindeki en etken madde polifenolik antioksidanlardan biri olan oleuropeindir. Oleuropein, vücutta ”kalsiyum elenolat”a çevrilir. Oleuropeinin içeriğindeki elonoik(eleonik-oleanolik) asidin; antibakteriyel, antifungal ve antiviral özellikleri laboratuvar koşullarında kanıtlanmıştır.
GÖZ İLE TEMASINDAN SAKININIZ. TEMAS HALİNDE BOL SU İLE YIKAYINIZ.ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI YERLERDE VE NORMAL ODA SICAKLIĞINDA MUHAFAZA EDİNİZ.

Secret Age Fiyatları

Secret Age Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Set Fiyatı: 179 TL

Secret Age Kaş Kirpik Bakım Seti Fiyatı: 59 TL

Secret Age Yenileyici Göz Kremi Fiyatı: 69 TL

Secret Age Kırışıklık Giderici Yüz Bakım Kremi: 129 TLÜ

Secret Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Krem: 89 TL

Secret Age Termal Kil Maskesi (1+1) : 49 TL

Fiyatlara kdv dahildir.

Secret Age Reklam


Secret Age Termal Kil Maskesi ile dm_50b22549ad4f1

Bir önceki yazımız olan Serap Kunak'tan Dudak Dolgunlaştırıcı Maske başlıklı makalemizde Dudaklar Doğal Yolla Nasıl Dolgunlaşır, Feridun Kunak Dudak Maskesi ve SErap Kunak Dudak Kalınlaştıran Maske hakkında bilgiler verilmektedir.


İkbal Gürpınar’ın Güzelliğinin Sırrı Secret Age için 60 cevap

 • Göz altı kremini kullandım göz çevresinde şişkinlik ve kirisiklik oluştu..bunun sebebi ne olabilir ve ne yapabiliriz..tesekkuller

  • merhabalar benim sorum şu kil maskesi ile nemlendirici süper maskeyi aynı andamı kullanıcaz .sizden ricam kremlerin kullanım sırasına göre sıralarmısınız simdiden teşekkürler

 • Merhaba ben iran “dan arıyorum. ..lotfen secret age için beni arayin……

  • Slm ben isvicreden sevda ben iki hafta önce bu kiremleri siparis etdim ikigün icinde gelir dediler iki hafta oldu artik telefonlarima cevap vermiyolar parayi aldilar kiremler yok inanamiyorum insanlarimi soyyosunuz birde televizyona sanatci cikariyosunuz utanmada lütven parami veya kiremleri gönderin yoksa heryere yazcam hagginizda

 • bende aldım kullanmadım hmileyim şun dogumdan sonra kullanıcam umarım faydsı olur kullanıp memnun kalmayan insan çok

 • İkbal Hanım Ürününüzü Kullandık Çok Memnunuz Ama Benim temizleme jeline yüz maskesine ayak topuk kremine ve vücut zayıflama jeline çok ihtiyacım war bunların 4 er kampanyasını yaparmısnız teşekkür ederiz

 • bende yeni sipariş verdim kremlerden umarım işe yarar

 • bende kilmaskesi setinden almak istiyorum ama kıbrısta yaşıyorum nasıl alabilirim

 • Bende almak istiyorum ama yorumları okudum çok tereddüte kaldım alan biri bana cevap yazarmi lütfen

 • ben ürünleri 2 aydır kullanıyorum lekelerimde azalma oldu ama tamamen gitmedi tamamen gitmesi için ne önerirsiniz?

 • cildim kuru 28 yaşndayım faydasını görürmüyüm

 • Merhabalar,
  Ben de kırışıklık karşıtı kremi kullanıyorum. Şimdiye dek 4 tüp bitirdim. Çok memnunum. Özellikle uzun süredir görmeyen arkadaşlarım resmen gençleşmişsin diyor. Bugün termal kil maskesi, göz jeli ve vücut jelini de aldım. Düzenli kullanıldığında çok çabuk sonuç veriyor. Şimdiye dek birçok pahalı krem kullandım fakat bu kadar kısa sürede etki edeni görmedim. Uzun süre reklamlarını takip ettikten sonra almaya karar vermiştim. Şimdi işyerimde birçok arkadaşım da kullanmaya başladı. herkese tavsiye ederim. Teşekkürler İkbal Hanım..

 • 6 etkili bakım jelini kullandım ama hiç beğenmedim.Yüzüm yanıyo gibi oldu.Yanaklarım kıpkırmızı oldu.Hala geçmedi sağlıklı dursa ne iyi kırmızı noktalar var sanki yüzümde hastalık varmış gibi ne yapmalıyım????Nası geçer yüzümdekiler??

 • Bende almak istiyorum ama birbirinden zıt o kadar çok alakasız yorum var ki…Hangisine inanacağımı şaşırdım…Faydalı mı ? Faydasız mı ? Lütfen samimi olarak cvp verin…

 • Kırışııklık karşıtı kremi haftada kaç kez kullanıcaz

 • bende daha az önce sipariş verdim cok merak ediyorum ne zamandır cesaret edememiştim inşallah memnun kalırım

 • bende kullanmak istiyorum ama nasıl yaşım 43 bi faydası olur mu bilmiyorum

 • Merhaba hamileyim bu urunleri kullanmamin herhangi bir sakincasi var mi lutfen yardimci olur musunuz ?

 • Ben de yeni siparis verdim.cok kuru ve hassas bir cildim var.ayrica cildimde gul hastaligi var.ikbal hanima guvenip siparis verdim.ins faydasini gorurum.

 • ben de aldım ama daha kullanamadım marak edyorum hamileyim yüzümde lekeler var hamilelik sırasında kullanabilirmiyim

 • Merhaba ben Diyarbakır dan Hatice ben kremlerinizin kullanıcısıyım gerçekten çok etkisi var bunu bende fark edenlerde gördü. Sürekli olarak kullandığımda bunu ben bile yüzümde fark edebiliyorum sürekli olarak kullanıldığında bunu herkese tavsiye ediyorum. Saygı ve sevgilerimle
  HATİCE BITEN

 • Bende sipariş verdim.Çok merak ediyorum.Kullandıktan sonra sonuçları buraya yazıcam.

 • tv deki kampanya fiyatlari sadece Türkiye icin almanyadan
  siparis yapinca iki katini ödüyoruz o yüzdende cok cok cokbüyük
  bir haksizlik buna acil bir çözüm bulursaniz satişiniz ve Aliciniz cok daha
  artacaktir kimsenin hakki kimseye gecmemis olur bu sebeplede
  kimse haksiz bir para gecmis olmaz.

 • Bu 6 etkili cilt bakimi heryas icin uygunmu

 • 3ay oldu kırışık karşıtı kremi kullanıyorum yüzümde hiç bir değişiklik yok

 • bu kremlerden almak istiyorum ama televizyondaki promosyonlarda fiyat çok daha uygundu. Acaba hala kampanyalar devam ediyor mu? hangi saatlerde çıkıyor tanıtım filmleri bigisi olan varsa paylaşabilir mi?

 • Bende cokkkk memnunum resım çektim bir hafta önce ve bı hafta sonraki resimle çok fark gördüm

 • Merhabalar, ben kampanyayı görünce ürünleri aldım fakat merak ettiğim bir konu var.Yüz temizleme jelinden sonra tonik kullanmak gerekmiyor mu?

 • Almanya siparis icin fiyat listesini bulamadim.. Almanya icin ürün fiyatlari neredeyse iki katti ;( haksizlik ;( promosyon fiyatlari TV reklam fiyatli hep Türkiye ye özel 🙁

 • selma ışık,kırışıklık karşıtı kullanıyorum ve 25 gün yanlış kullanmışım. şöyle,gece saat 11 de kremi sürüp 20 dk sonra yıkardım.meğerse sabaha kadar yıkamamak gerekiyormuş, buna rağmen yüzümdeki siyah noktalar tamamen gitti.şimdi nasıl kullanacağımı öğrendim.çok mutluyum sabırsızlıkla bekliyorum sonucu.inanmak istemeyen alsın denesin.eminim bu tatsız yorumları yapalar hiç kullanmamıştır. özellikle onlarada tavsiye ediyorum.ikbal hanıma teşekkür edrim.

 • arkadaşlar ben kırışıklık karşıtı krem ve cilt bakım serumu termal kil cilt bakım maskesi ve arındırıcı yüz temizleme jeli aldım ama hepsini nasıl kullanacamı bilmiyorum ilk olarak hangisini yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

 • Merhaba ben hatun kil maskesini aldım bi faydasını göremedim doğum lekelri var

 • Ben üç aydır kullanıyorum kırışıklık kremini, sabredip kullanmaya devam ettikçe olumlu sonuçlar almaya başlıyorsunuz zaten.Sabır ve düzenli kullanıma devam diyorum ben

 • ya nasıl ulaşabilirim ilkbal hanıma sorum olacaktı krem hakkında

 • bende almayı düşünüyorum kırışıklık karşıtı kremden + kıl maskesı 31 yaşındayım cıldım karma ve cansız canlı bır cılt ıstiyorm etkısını gorurmuyum acaba :S

  • ben 42 yaşındayım bu güne kadar çok kötü günler yaşadım hiç mutlu olmadım gece yatarken dişlerimi sıkıyorum dudak kenarlarında uzun çizgi oluştu beş defa göz amelyatı geçidim sağ gözümü kaybettim oda cildimde çökmeler yaptı ama maddi durumum yok kremleri almaya bana elli elli beş yaşında varsın diyorlar çok üzülüyorumsemra65vanqhotmail.com

 • Bende hollandada yasiyorum ve werden siparis verebilirim

 • ben ılk defa sıparıs verdım ınsallah ıyı gelır cıldıme zarar verır dıye korkuyorum ınsallah ben secret age goz altı ıcın olanı sıparıs verdım

 • Bir aydir kirisiklik giderici kremi kullaniyorum memnunum arkadaslar! diger urunlerinide sparis ettim!

 • Ben internetteki olumsuz yorumlara takılmayarak İkbal Hanıma güvendiğim için satın almıştım, iyi ki de almışım. Sabahları 6 etkili serumu kullanıyorum,akşamları kırışıklık karşıtı kremi kullanıyorum. 45 yaşındayım ve cildim cok daha genç görünüyor.

 • Kil maskesi muhteşem haftada 2 kez uyguluyorum. cildim daha taze ve gergin olmaya başladı.siyah noktam da kalmadı

 • Benim kızım secret age kırışıklık kremini kullanıyor yaşı 30 çok daha parlak oldu cildi.
  50 yaşımı geçtim ben de başladım kullanmaya 1 ay oluyor cildimde güzel sonuçlar yarattı deneyin bence

 • ilkbal hanım ben 40 yasında bir bayanım eşimden ayrı iki çocumla yasıyorum yetim aylıyla geçinen birisiyim maddi durumum olmadı için kremleri alamıyorum çok çektim şu an cildim çok hasarlı sarkma kırışıklık leke kötü durumda bana yardımcı olurmusunuz sizden eger mümkünse kremlerinizden istiyorum inanın ihtiyacım var ama alacak durumum yok ben kırsehirliyim hemşeri sayılırız cevabınızı bekliyorum sevgilerimle

 • Ben 50 yaşındayım secret age ile yeni tanıştım.keşke benim gençliğimde de bu kremler olsaydı.gençler çok şanslı kullanın. cildinize iyi bakın bence

 • secret age kil maskesini ben yüzüme ve boynuma uyguluyorum.Siyah noktaları yok etti.Hafta da 2 kez uyguluyorum.Yıkadıktan sonra da cildim nemliyken üzerine kırışıklık kremini sürüyorum.Cildim parlıyor resmen

 • merhabalar, ben de 3 etkili dedikleri vücut bakım jelini aldım ve cok beğendim. Kısa zamanda da olsa etkisini hissettiriyor,mutlaka kullanmaya devam edeceğim. Ayrıca markanın diğer ürünlerini de merak ettiğim için bugün sipariş verdim ve sabırsızlıkla kargomu bekliyorum. Burada paylaşmak istedim.

 • Merhabalar, ben secret age ürünlerinden cok memnunum ve kesinlikle kullanmaya devam edeceğim. Açıkçası bazı yazılan yorumları hayretler içerisinde okudum ama ben kendim cok memnun olduğuma göre önemli olan da bu..herkesin mutlaka denemesini tavsiye ediyorum.

 • Ön yargılı davranmayın hanımlar kullanın öyle karar verin.Ben 6 aydır kullanıyorum kırışıklık kremini cildim gerçekten çok değişti keşke daha önce keşfetseydim.Yüz temizleme jelini de övmeden gecemiyeceğim bu arada

 • 6 aydır kullanıyorum, şikayet edeceğim hiç bir durumla karşılaşmadım.Neredeyse bütün ürünlerini kullanıyorum.Ben tavsiye ederim

 • secret age ürünlerinin neredeyse tamamını kullanıyorum.En ufak bir sorunla karşılamadım hanımlar.Güvenle kullanın

 • Ben kullanıyorum 2 ay oldu kırışıklık giderici siyah olandan 2 tane bitirdim çok çok güzel etkiler aldım çok memnunum

 • 1.5 ay oldu cildimde cok fazla güneş lekesı vardı ve suan hıc bısey kalmadı ben ılk baslarda ınanmıyodum her markayı denedım olmadı ama secret age sayesınde cıldımde hıc leke kalmadı teşekkürler secret age teşekkürler ıkbal hanım …

  • ıyı geceler bende de cok fazla gunes lekesı var ve yaşim 19 sız faydasını gordunuzmu bana tavsıye edermısnz ya yuzumde cok fazla günes lekesi olustu ve nasıl aldınız bana soylermısn

 • benim annemde bu üründen almak istiyor ama nasıl alıcaz bilmiyoruz

 • ben bır ay oldu alalı duzenlı kullanıyorum cok faydasını gordum herseyden once kurulugu gectı cıldımın.beyaz tenlıyım maskesı yapıyorum temızleme jelını kullanıyorum gıttıkce yuzum beyazladı yanı kucuk lekeler kaybolmaya basladı.eltımle aldık oda cok memnun kaldı sadece duzenlı kullanılmazsa hıc bır faydası yok ayrıca ındırımden aldım hıc bısey bos yarım gelmedı.tavsıye ederım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir