uzman
GÜZELLİK BAKIM VE GÜNCEL MAGAZİN

İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü

soğan kürü

soğan kürü

Çoğu insanda olduğu gibi benimde polikistik over sendromum vardı. Bunun için doktora gitmeme rağmen ilaçlar bana iyi gelmedi. Bir gün bir sabah programında İbrahim Saraçoğlu polikistik overleri olanlar için soğan kürünü tavsiye etti. Bende uyguladım ve sonucu gördüm. Hakikaten de doktoruma gittiğimde ultrason görüntüsün de kistin yok olduğunu gördük. Ve yapılan tahlillerde her şeyin yolunda olduğu ve hormonların düzenliği çalıştığına şahit olduk.

Soğan Kürü; Her gün kahvaltıdan 30 dk  sonra ve akşam üzeri bir bardak kaynayan suya orta büyüklükte beyaz soğanı dörde bölerek 5 dk kaynatın. Ilıyınca bir bardağa aktarın yudumlayarak için. Soğan beyaz olmalı.  Bu kürü 15 gün boyunca uygulayın. Bu kür aynı zamanda kilo verdiriyor, cildinizi güzelleştiriyor ve regl dönemlerindeki harareti alıyor ve regli düzene sokuyor.. Bu kürü uygularken bir kaç gün sonra benim biraz tansiyonum düşmüştü böyle durumlarda bir hafta uygulayın. Bu uygulamayı bayanların 6 ayda bir yapmaları hormon düzenleri açısından oldukça önemli..

Polikistik Over Nedir?

Bir önceki yazımız olan İkbal Gürpınar'ın Güzelliğinin Sırrı Secret Age başlıklı makalemizde İkbal Gürpınar Kremi, İkbal Gürpınar Kremi Kullananlar ve İkbal Gürpınar Kremin Faydası hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir