uzman
GÜZELLİK BAKIM VE GÜNCEL MAGAZİN

Hürrem Hamam Otu Yağı

Hürrem Hamam Otu Yağı Tüyleri Yok Ediyor

Hürrem hamam otu yağı sizi altı seans da tüyleriniz den tamamen kurtarır, ilk kullanımın ardından tüyleri yarı yarıya döker, daha sonraki aylarda ise tüyleri tamamen yok eder. Düşünebiliyor musunuz, sadece 6 seans tüyleriniz den kurtulmaya yetiyor.

Kadınların en büyük problemi hatta çözüme kavuşturmak için denen onca yöntem ve zaman harcanan konular listesinin en başkahramanı istenmeyen tüyler. Şüphesiz ki, tüylerden kurtulmanın birçok yolu ve yöntemi var. Peki, en ideali hangisi?

Denediğiniz onca yönteme rağmen kurtulamadığınız bu sorununuz için bir önerimiz var.

Hamam Otu bugüne kadar alışagelmiş yöntemlerin dışında doğadaki saf haliyle tüy dökücü
özelliğe sahip bir bitkidir. Osmanlı döneminden bugüne özellikle Tunus, Fas ve Cezayir’de ki
kadınlar tarafından tüy dökücü olarak kullanılmaktadır.

Hürrem Hamam Otunun Özellikleri:

  • Tüyleri kökten yok eder.
  • Tüylerin kalınlaşmasına ve tekrar çıkmasına engel olur.
  • Özellikle tüy köklerinde oldukça etkili bir formüldür.
  • Vücuttaki kılları kırarak değil kökünden alır.
  • Uzun süren bir rahatlık sağlar.
  • Cildi tahriş etmediği gibi içeriğinde doğal özler sayesinde cildi besler ve korur.
  • Alerji riski yoktur.

Hürrem Hamam Otu Yağı için Uzmanların Kullanım Tavsiyesi:

Tüylerinizden tamamen kurtulmanız için kesin çözüm olarak uzmanlar, 6 seanslık Hürrem Hamam Otu Yağı kullanımı tavsiye ediyor.

1 seans için ideal olan kullanım miktarı 1 kutudur. 6 seans için kullanmanız gereken Hürrem Hamam Otu Yağı miktarı ise 6 kutudan oluşmaktadır.

hurrem_hamam_otu_yagi1Tüylü olan bölge, klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden arındırıldıktan sonra Hürrem Hamamotu Yağı; cilde iyice yedirilecek şekilde 5-10 dakika masaj yaparak sürülür.
Her seanstan sonra bu işlem 4-5 gece yatmadan önce yapılır.

Tüyler alındıktan sonra cildinizin tahriş olması durumunda duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayınız.
Hürrem Hamam Otu yağı, tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemin etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlem yeniden tekrarlanır.

Unutmayın 1 kutu Hürrem hamam otu yağı, bir seanslık kullanım için uygundur. Tüyleriniz 6 seanslık bir kullanımda tamamen yok olacaktır.

Ürün Etkisi:

Hürrem Hamam Otu Yağı’nı farklı bölgelerde güvenle ve talimatlara uyarak kullanmanız tavsiye edilir. Özellikle koltukaltı, bacak, bikini bölgesi ve genital bölgede kullanıma uygundur. Kullanmadan önce cildinizin küçük bir bölgesinde test edin.

Yan Etkisi:

Doğal formüle sahip olduğundan yan etkisi yoktur. Hamilelerin kullanmadan önce uzmana başvurmalarında fayda vardır.

Paket İçeriği:

  • 5 Kutu (20 ml) Hürrem Hamam Otu Yağı

Hürrem Hamam Otu Yağı Fiyatı:  

Ürünleri Aktardan ve bir çok İnternet sitelerinden temin edebilirsiniz. Yazdığımız fiyatlar Ortalama fiyatlardır.

1 Kutu 20 TL

2 Kutu: 35 TL

3 Kutu: 50 TL

5+1: 75 TL

Hürrem Hamam Otu Yağı Yorumları Neler?

Hürrem hamam otu yağı son dönemlerde tüy sorunu olan herkesin dikkatini çekmekte… İnsanların kafalarında cevabını bekleyen o kadar çok sorular var ki..

Acaba bu krem işe yarar mı ? Hamam Otu cildime zarar verir mi? gibi benzer sorular… Hürrem hamam otu yağını satıcılığını yapan tanıdığım bir aktar hürrem hamam otu yağından kimsenin memnun kalmadığını belirtti. Almak istediğimde  samimi davranarak bana da önermedi. Bazı sitelerde o kadar çok yorumlar var ki işe yarıyor veya yaramıyor diyen bir çok insan var. Belkide işe yarayıp yaramadığı kişinin tüy yapısı ile ilgili. Bu yüzden deneyip görmek gerekiyor. Aktar insanların en çok karınca yumurtası yağından memnun olduklarını belirterek karınca yumurtası yağını almamı tavsiye etti.

 

 

Bir önceki yazımız olan İstenmeyen Tüylere Nane Mucizesi başlıklı makalemizde İstenmeyen Tüylere karşı Nane ve Nane İle İstenmeyen Tüylerinizden Kurtulun hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir