uzman
GÜZELLİK BAKIM VE GÜNCEL MAGAZİN

Hande Ataizi Yaşam Kürü

yasam kürü

Doğum sonrası kilolar çoğu kadının ortak sorunu..

Kadınlar fazla kilolarını vermek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Doğum yaptıktan sonra halen eski  formunda  olması tüm dikkatlerin Hande Ataizi’nin üzerine yoğunlaşmasını sağladı.

Peki Hande Ataizi doğum yaptığı halde bu kadar kısa sürede eski formuna nasıl kavuştu.

İşte Cevabı…

Hande Ataizi doğum yaptıktan sonra aldığı kiloları yaşam kürü sayesinde verdiğini belirtiyor. .

Hande  Ataizi 4 haftada yaşam kürü sayesinde, vücudunu forma soktuğunu aynı zamanda yaşam kürünün  vücuda dinçlik verdiğini söylüyor.

Hande Ataizi sağlıklı ve formda vücudu olmasını isteyenlerin yaşam kürünü kullanmalarını öneriyor.

İnşallah ürün işe yarar ve insanlar fazla kilolarından kurtulurlar.

Ürün hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.
Yaşam Kürü; Arınma, ödem söktürücü özelliği ve böbrekleri hızlı çalıştırarak toksinleri atmaya yardımcı olur.düzenli kullanım ile dört haftada vucudun ihtiyacı olan eksik kalmış vitamin,protein,ve mineralleri tamamlayıcı etkili bir drog dur. Bu sayede; toksinlerden arınmış, ihtiyacımız olan enerjiyi almış,fazla kilolarımızdan kurtulmuş , cildimizin yenilenmesini sağlamış ve yaşlanmayı geciktirmiş oluruz. Pakette haftalık perdiyotlar halinde kullanımları vardır.Yaşam Kürü 1. haftada vücudu arındırıyor.2. haftada dinçlik veriyor.3. haftada vücudu forma sokuyor.4. haftada vücudu yeniliyor.

1.Hafta- Arının !
Hayatta kalabilmek için, metabolizmanın çalışması gerekir. Metabolizma çalıştığı müddetçe, vücut toksin üretir. Zararlı toksinlerin dışarı atılması gerekir. Bu noktada Arınma Çayı ;ödem söktürücü ve böbrekleri daha hızlı çalıştırıcı etkisi ile toksin atımına yardımcı olur. İçerisinde bulunan; maydonoz,kiraz sapı, mısır püskülü,kırkkilit otu,avokado yaprağı,civan perçemi ve meyan kökü ile vücudunuzu toksinlerden arındırın.

2.Hafta- Dinç Olun
Stres,yoğun çalışma koşulları, uykusuzluk ve daha bir çok sebep; yorgunluk,halsizlik ve ağrı gibi sorunlara neden olur. Bu sorunlar enerjinizi düşürür. Yaşam Kürü’nün ikinci periyodu olan Enerji Çayı ile enerjinizi ve gücünüzü arttırın.Çayımızın hücre yenileme özelliği ile vücudunuzun direnç sistemini güçlendirin. İçerisinde bulunan; karanfil, tarçın, nane, limon, melisa, zencefil, çuha çiçeği, havlıcan, zerdeçal, hibiscus, kuşburnu, hatmi, kekik ve ısırgan otu ile dinç olun.

3.Hafta- Forma Girin!
Üçüncü periyot ile forma girmeye hazırsınız ! Hızlı ve sağlıklı kilo vermenize yardımcı olan Form Çayı, yağ yakımını ve metabolizmayı hızlandırır, tok tutar.Enerjinizi düşürmeden sağlıklı ve hızlı bir şekilde forma girin. İçerisinde bulunan; funda yaprağı, biberiye, rezene, defne yaprağı, kekik, mersin yaprağı, papatya, ardıç tohumu, yeşilçay, acı çehre tohumu ile sağlıklı ve kalıcı kilo verin.

4.Hafta- Yenilen
Vücudumuz gördüğü zararlar karşısında kendini yenileyebilir, ancak yenileme sürecini hızlandırmak ve hücrelerimizi yenilemek için desteğe ihtiyacımız vardır. Dördüncü haftaya başlarken fazla toksinlerden ve ödemden kurtulduğunuza göre vücudunuzu yenileyebilirsiniz. Dördüncü ve son periyot olan Yenileme Çayı ile vücudunuzu tepeden tırnağa yenileyin.Cildinizde ki yenilenmeyi ve yaşlanmayı engelleyici etkisini fark edin. İçerisinde bulunan; enginar yaprağı, hindiba, şahtere, hıltan tohumu, çörekotu, kekik, zerdeçal, devedikeni tohumu ile vücudunuzu ve hücrelerinizi yeniler.

Yaşam Kürünün İçeriği; İçerisinde: Maydanoz, kiraz sapı, mısır püskülü,meyan kökü, avakado yaprağı,civanperçemi,kırkkilit otu, tarçın,karanfil,nane,limon,melisa,zencefil,çuha çiceği,havlıcan,hibiskus,zerdeçal,kuşburnu,hatmi,kekik,ısırgan otu,funda yaprağı,biberiye rezene,defne yaprağı,mersin yaprağı,papatya,ardıç,yeşilçay,acı çehre tohumu,enginar yaprağı,hindiba,sahtere,hıltan tohumu,çörek otu, deve dikeni bulunur.

Yaşam Kürünü tüm seçkin eczanelerde bulabilirsiniz.

 Yaşam Kürü Fiyatı : 69 TL

Sipariş: 02127020505

Bir önceki yazımız olan Yeşim Ceren Bozoğlu Nasıl Zayıfladı başlıklı makalemizde At Kuyruğu Çayi İle Zayıflayanlar, At Kuyruğu Çayı Kilo Verdirirmi ve At Kuyruğu Çayı Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir