uzman
GÜZELLİK BAKIM VE GÜNCEL MAGAZİN

Fahriye Evcen Ve Özcan Deniz Aynı Film’de Mi Yer Alacak

Evliliğe giden ilişkilerine geçtiğimiz aylarda nokta koyan Fahriye Evcen ile Özcan Deniz cephesinden ilginç bir haber geldi.

Güzel oyuncuyla barıştığı konuşulan Deniz, yeni filmi “Evim Sensin“in senaryosunu tamamlar tamamlamaz Evcen’i aradı. Özcan Deniz, eski sevgilisine; “Yeni çekeceğim filmde başrolü seninle paylaşmak istiyorum” dedi

DUYUNCA ÇOK ŞAŞIRDI
Takvim’in Saklambaç ekindeki habere göre, eski sevgilisinin bu şok teklifi karşısında hayli şaşıran güzel oyuncu; Deniz’e hiç düşünmeden “Evet” yanıtı verdi. Böylece ikili; ilk kez aynı projede yer almak için sözlü olarak anlaştı. Bu arada Özcan Deniz’in yapımcılığını Şükrü Avşar’la ortak olarak üstlenip yönetmen koltuğuna oturacağı film için; Özgü Namal ile Beren Saat’e de başrol teklifi yaptığı söylenmişti.

iLK DEFA AYNI FiLMDE
İlişkileri yılan hikayesine dönen ünlü çift; Özcan Deniz’in “Evim Sensin” adlı filminde; ilk kez birlikte kamera karşısına geçecek.

Kaynak : İnternet Haber

Bir önceki yazımız olan Serdar Ortaç Neden Bayıldı başlıklı makalemizde Serdar Ortaç, Serdar Ortaç Haberleri ve Serdar Ortaç Kumarda Ne Kadar Kazandı hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir