uzman
GÜZELLİK BAKIM VE GÜNCEL MAGAZİN

Epilasyon Merkezleri

[businessdirectory]

3 Responses to Epilasyon Merkezleri

 • 7. Seansta tüm tüylerimden kurtuldum harika bir Merkez Yöneticiler Güler yüzlü Fiyat uygun. Herkeze tavsiye ediyorum.

 • Lazer Epilasyon
  Cilt Bakımı
  Kalıcı Makyaj
  Dövme
  Batık Tırnak ve Tel Takma Sistemi
  El ve Ayak Bakımı
  Saç ve Yüz Mezoterapisi
  PRP
  Frenkanslı ve lazerlı Cilt bakımı

 • Formmed Polikliniği işletme sahibi Semra Uzunçimen 25 yıllık sektör tecrübesi yanında,13 yıldır işletmeci olarak Estetik-Güzellik alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

  1998 yılında Adi ortaklık şeklinde “Formmed Estetik Güzellik Merkezi” adıyla kurulan ve 2010 yılına kadar aralıksız hizmet veren işletmemiz,bu süre zarfında yüksek teknoloji donanımı,müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı ile sektörde haklı bir ün kazanmıştır.

  10 Haziran 2010 tarih ve Kartal 2.noterliği 16611 yevmiye nolu “Adi Ortaklık Hisse Devir Sözleşmesi” ile ortaklığa son verilmiş ve diğer ortağın bu ortaklıktan doğan tüm hakları devralınmıştır.

  15.02.2008 tarihinde T.C Sağlık Bakanlığı tarafından çıkarılan 26788 Resmi Gazete sayılı Yönetmeliğin belirlemiş olduğu tüm koşulları yerine getiren işletmemiz “Poliklinik” statüsünü kazanmıştır.

  Formmed Polikliniği T.C Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği standartlarda,Sağlık Bakanlığı birimlerinin rutin denetimleri altında Doktor,Hemşire ve Uzman kadrosu ile hizmet veren yasal bir sağlık kuruluşudur.

  Nisan 2011 tarihinde aldığımız ISO 9001-2008 belgesi,hizmetlerimizin uluslararası standartlarda verildiğinin tescilidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir