uzman
GÜZELLİK BAKIM VE GÜNCEL MAGAZİN

Ebru Şallı’nın Güzellik Sırları

Saba Tümer’in konuğu olan Ebru Şallı güzellik sırlarını açıkladı.

Ebru Şallı düzgün ve güzel vücudunu plates’e borçlu olduğunu söyledi.

Programda Saba Tümer’e de plates yaptırmaya çalışan Şallı, birçok kadının hamilelik sonrası, karın ve kollarında oluşan yağ ve sarkmalara iyi gelebilecek hareketleri gösterdi. Ebru Şallı plates’in vücudu esneterek, duruş bozukluklarının ortadan kalktığını ve kasların uzayarak daha uzun boylu görünmemizi sağladığını açıkladı. Ve plates’i  nefes hareketleriyle yaparak, doğru nefes almayı düzenlediğini belirtti. Doğru nefes almanın cilde ve bütün vücuda oksijen sağladığı, bu da daha kaliteli bir cilt ve sağlıklı vücuda sahip olmamızı sağladığını belirtti.

Ebru Şallı cildi için taze meyve ve sebze tükettiğini, günlük semiz otu tükettiğini söyledi.  Avakado’nun içerisinde bol miktarda E vitamini  olduğunu ve E vitamininin de cildin genç ve sağlıklı olmasına yardımcı olduğunu söyledi.

Bir önceki yazımız olan İkbal Gürpınar'ın Güzelliğinin Sırrı başlıklı makalemizde İkbal Gürpınar Cildi İçin Ne Yapıyor, İkbal Gürpınar Güzelliğini Neye Borçlu ve İkbal Gürpınar'ın Maskesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir